czwartek, 12 stycznia 2017

Plany i Konkurs WMH.WOLOMIN.PL - Zapraszamy!

Gdy przyszedł lód przyszła i zajawka na lodowe wyprawy. Skończyło się na łóżku i 40* gorączki. Tak wyglądały ostatnie dni u chłopaków z WMH. Michał chory, Piotrek też, a innym nie pasował czas. Dla niektórych sezon skończył się już z początkami lodu. Miejmy nadzieje, że najbliższe dni pozwolą na spotkanie z Wami, a my nakręcimy kolejny nowy film w tym sezonie. 

(A po majówce warto popatrzeć za Leszczem)

Plany w tym roku są jak zwykle ambitne. Zaczynamy na wiosnę. Ciepłe kanały, małe rzeczki i nasze najlepsze mazowieckie rzeki. Znowu w tym roku pojawi się Kanał Żerański, Wiosenne Karpie i wartko płynący Liwiec. Nie zabraknie wczesno wiosennego spinningu i feedera. Naturalnie w maju widzimy się w licznym gronie w pogoni za drapieżnikiem. 

(Marzec to idealny czas na lekki sprzęt)

Kolejne miesiące naturalnie też spędzimy nad wodą. Czerwiec, lipiec, rzeki Bug, Narew oraz ich starorzecza. Miejmy nadzieje, że starczy czasu i pogoda pozwoli! 

Tym Czasem zima i sezon dalej trwa. Skoro wy już łowicie to warto dać Wam szanse na małe nagrody od WMH.WOLOMIN.PL

Szczegóły Konkursu!  

Hasłem przewodnim jest "Zdjęcie z Zimową Rybą na Lodzie!".
 (Okoń 25cm Piotr WMH.WOLOMIN)

Jeśli złowiłeś/aś już rybę w sezonie styczeń 2017r. do luty 2017r. i masz takową uwiecznioną na zdjęciu wyślij nam zdjęcie. Wszystkie zdjęcia zostaną ukazane na naszym portalu, a najlepsze zdjęcie zgarnie upominki sponsorowane przez nasz skromny portal.
 
Wszystkie zgłoszenia ze zdjęciami prosimy kierować na adres: [email protected]
z dopiskiem "Konkurs2017r". 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz