poniedziałek, 5 maja 2014

Majówka 2014r. - To już Historia!

Majowy weekend przyszedł tak szybko jak i uciekł. Nie w każdym miejscu naszego kraju pogoda pozwoliła na wypady wędkarskie. Na szczęście 1 maja okazał się bardzo pogodnym dniem i dzięki temu sezon na Szczupaka można było rozpocząć nad wodą. Miejsca w których najczęściej szukane są te piękne ryby były mocno odwiedzane, a znaleźć miejsce w przypadku spóźnialskich było bardzo trudne.

(Szczupaczek złowiony przez Michała)

Tym razem Panowie z "WMH" wybrali się na jedne z najpiękniejszych i malowniczych miejsc na Mazowszu. Pogoda pozwoliła na wypad 1 i 4 maja. Starorzecza Bugu w miejscowościach Szumin, Wywłoka oraz Brzuza to miejsca odwiedzin nie tylko amatorów wędkarstwa, ale również miłośników dzikiej przyrody. 

(Piotrek holuje kolejną rybę - Bug, starorzecze)

Wyprawa spinningowa "WMH" okazała się bardzo ciekawa. Nie złowiliśmy ogromnych ryb, ale trafiły się okazy cieszące nasze oczy. Jak przystało na majówkę całość zdominowały Szczupaki zarówno te maleńkie oraz te nieco większe wymiarówki. 

Jeśli i Wam trafiło się coś ciekawego, a macie ochotę pochwalić się waszymi zdobyczami prześlijcie nam zdjęcie na adres: [email protected]

Film z wyprawy majowej już wkrótce.

WMH.WOLOMIN.PL


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz