poniedziałek, 11 marca 2013

Wędkarstwo Moje Hobby - Facebook

Do tej pory informacje związane z blogiem, którego założyłem razem z Mariuszem Drogosiem pojawiały się przede wszystkim na samej stronie jak i na moim koncie na facebook'u. Powoli pojawiają się także filmiki na youtub'ie. Specjalnie dla zainteresowanych stworzyliśmy nowy profil na "fb"- Wędkarstwo Moje Hobby na którym będą ukazywać się najnowsze filmy i informację. Wszystkich gorąco zachęcam do odwiedzania naszego bloga - wedkarswo-neron.blospot.com.
Są już ciekawe plany na przyszłość. W tym roku postaramy się zorganizować kilka ciekawych konkursów w których do wygrania będzie oczywiście sprzęt wędkarski. Chcielibyśmy zorganizować młodzieże zawody wędkarskie. Oczywiście wszystkie informację będą ukazywać się na bieżąco. Aby wszystko miało sens potrzeba jest oczywiście wasza pomoc. W gronie osób tworzących ten blog od niedawna znaleźli się również: Piotrek Baran oraz nasza dobra znajoma, która już niedługo będzie naszym głównym kamerzystą Emila Wnuk.

 Jeśli interesuję ciebie ten ciekawy sport dołącz do naszego grona, a na pewno dowiesz się ciekawych informacji na temat wędkarstwa.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz