środa, 10 stycznia 2018

WMH.WOLOMIN.PL - Plany na najbliższy rok!

Jak wiecie nasz skromny portal WMH.WOLOMIN.PL ma już kilka lat. W marcu minie równo 5 lat naszego istnienia. Co prawda plany powstania portalu były już wcześnie to, jednak pierwszy post powstał właśnie w Marcu 2013r. Od tego czasu nasza strona rozwija się powoli, starannie i tak jak wcześniej zakładaliśmy czyli towarzysko i przyjemnie. Wszystko co robimy robimy przede wszystkim dla naszych odbiorców, jaki również dla samych Nas czyli twórców. Miło będzie, gdy za kilka lat spojrzymy na to wszystko z całkiem innej perspektywy. 

(Miło wspominać te zdjęcie - Jeden z pierwszych wypadów po założeniu strony)

W tym roku nadal spotkacie Nas nad wodą, zobaczycie nowe filmy i jak zawsze poczytacie wiele artykułów dostosowanych do odpowiedniej pory sezonu wędkarskiego. Naturalnie jak co roku planujemy wyprawy, które w zależności od warunków atmosferycznych będą miały swoje miejsce nad wodą. 

(Marcin i jego spławikowa złota rybka)

Jeśli pogoda nie pozwoli na łowienie metodą podlodową najprawdopodobniej spotkamy się dopiero na wiosnę. Pierwsze wyprawy to oczywiście ciepłe zbiorniki, kanały i bystre rzeki. Oczywiście w tym roku pojawi się jak zawsze spławik, grunt, spinning czy żywiec. 

(Wiosna też ma swoje uroki. Bartek z WMH i jego wiślany Leszcz)

Planujemy kilka nowych miejsc, które pokazaliśmy już w zeszłym sezonie. Stawiamy na kolejne nie sprawdzone jeszcze miejsca które mogą skrywać kolejne nowe przygody. Oczywiście pojawimy się standardowo na Wiśle, Bugu, Narwi i innych mniejszych rzekach. Spotkacie nas również na Kanale Żerańskim ale również dalej na wodach na których jeszcze nie łowiliśmy. Będą jeziora, stawy, starorzecza i mokradła. Odwiedzimy także łowiska komercyjne i prywatne.

(Udany wyjazd Adama (Na co dzień mieszka w Norwegii) i Michała w pogoni za Karpiami i Amurami.)

Plany są bardzo duże. Poznamy nowe osoby, które już dziś zaproponowały chęć pokazania się na naszym portalu. Dodatkowo dostaliśmy kilka opcji współpracy z innymi portalami. Wszystko jednak zależy od Was i naszej kochanej aury, która nie może się zdecydować, czy w styczniu powinna być zima, a może już wiosna! 

Pozdrawiamy
WMH.WOLOMIN.PL

2 komentarze: