wtorek, 27 września 2016

Przyjemne Zakupy w Zoo Centrum Wołomin - Odbieraj Upominki!

Jeśli jesteś z okolic Wołomina i zastanawiasz się gdzie udać się na swoje zakupy nie tylko wędkarskie to mamy dla Was idealne miejsce. Zoo Centrum w Wołominie przy ulicy Marszałkowskiej 17 jest idealnym miejscem nie tylko dla zwykłego klienta ale również dla każdego kto lubi obcować z naturą. Świetnie położone centrum zoologiczne w ciszy i spokoju to nie tylko udane zakupy ale również odpoczynek od życia codziennego. Mini Zoo, które znajdziemy na miejscu to atrakcja dla najmłodszych, a rewelacyjna i miła obsługa sklepu to miejsce w którym będziemy się czuć komfortowo. 

W Zoo Centrum znajdziemy żywe zwierzęta takie jak rybki, gady, płazy, ptaki czy gryzonie. Dla wędkarzy asortyment jest naprawdę ogromny. Znajdziemy tu bogatą gamę produktów najbardziej znanych firm. Dodatkowo na miejscu otrzymamy żywe przynęty niezbędne na nasze wypady wędkarskie!


(Dział wędkarski jest naprawdę bogaty)

Jeśli zdecydujesz się na częste odwiedzanie Zoo Centrum zapytaj o kartę stałego klienta. Dzięki takiej karcie otrzymasz ciekawe upominki od właścicieli Sklepu! 

Polecamy! WMH.WOLOMIN.PL


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz